A luxury ride back to Freedom 25 & 26 september
SOLD OUT
Vrijdag 25 en zaterdag 26 september is er een speciaal arrangement voor muziekliefhebbers.
Naar het concert van Hugh Cornwell (the Stranglers), slapen in een romantisch hotel en met een speciale transfer naar het love & freedom festival Holland Pop in het Kralingsebos.
Hugh Cornwell
Hugh Cornwell was frontman en songwriter van de punkband The Stranglers, die in de tweede helft van de jaren zeventig en de eerste van de jaren tachtig bekend werd met hits als Golden Brown, No More Heroes en Skin Deep.
Cornwell verliet the Stranglers eind jaren tachtig. De solocarrière van de legendarische muzikant plaveide een hobbelige weg door een woest landschap. In muzikaal opzicht, dankzij de avontuurlijk natuur van de artiest en in carrière-technisch opzicht dankzij zijn principiële weigering concessies aan de commercie te doen. Aan deze besliste houding dankt hij de titel: The Godfather of Punk.
DE NEDERLANDSE ‘WOODSTOCK’ UIT 1970
Op 26, 27 en 28 juni 1970 wat het Kralingse Bos in Rotterdam het toneel van een bijzonder fenomeen. Op het grasveld voor de Plasmolens De Ster en De Lelie aan de rand van de Kralingse Plas vond toen het eerste grote, meerdaagse popfestival op het vaste land van Europa plaats. Tienduizenden bezoekers (de schattingen lopen uiteen tot zestig- tot honderdduizend) hadden de weg naar Kralingen gevonden en vermaakten zich daar uitstekend! Muziek van Amerikaanse, Engelse en Nederlandse artiesten en bands bracht de massa in vervoering!
Prijs voor dit arrangement is 135,00 p.p. incl. BTW
Inclusief:
– Tickets voor S.U.R. — Hugh Cornwell & het Holland Pop festival in Kralingse bos;
– Overnachting met ontbijt;
– Transfer van Hotel naar Kralingse bos in style.
Let op er komt nog toeristenbelasting bij.
Parkeren kan (cheap) in de parkeergarage in de Wijnstraat 100.